Illustration

Стоматологічні послуги для всієї родини в Києві.

Стоматологічні клініки Єврозет - надають повний перелік стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Все необхідне діагностичне та лікувальне обладння є в кожній нашій клініці!Ми працюємо без вихідних з 9:00 до 21:00. Не вагайтеся записатись на прийом через наш веб-сайт або зателефонувати до нас. Ми завжди готові вам допомогти!

Стоматологічні послуги для всієї родини в Києві.

Illustration

Стоматологічні клініки Єврозет - надають повний перелік стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Все необхідне діагностичне та лікувальне обладння є в кожній нашій клініці!
Ми працюємо без вихідних з 9:00 до 21:00. Не вагайтеся записатись на прийом через наш веб-сайт або зателефонувати до нас. Ми завжди готові вам допомогти!

Стоматологічні послуги

icon

Дитяча стоматологія

Імплантація зубів

icon

Ортодонтична стоматологія

icon

Гігієнічна чистка зубів

icon

Протезування

Наші контакти

Київ

Оболонський район

+38 (098) 661 10 99

вул. Левка Лук'яненка, 21

Клініка працює без вихідних

з 9:00 до 21:00

Київ

Дарницький район

+38 (098) 661 10 99

вул. Княжий Затон, 14Б

Клініка працює без вихідних

з 9:00 до 21:00

Наші лікарі

Illustration

Владислав Юрійович

Головний лікар

Illustration

Катерина Сергіївна

Ортодонт

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт

Стоматологічна клініка Єврозет пропонує повний спектр стоматологічних послуг: від профілактики та гігієни до складних хірургічних втручань та ортодонтичного лікування.

Вітаємо на офіційному сайті мережі стоматологічних клінік "Єврозет" – вашому надійному вибору для отримання якісних стоматологічних послуг у місті Києві. Стоматологічні клініки Єврозет - пропонують вам весь спектр стоматологічних послуг.
Наші клініки знаходяться в зручних локаціях: одна у Дарницькому районі на вул. Княжий Затон, 14Б, поруч із метро Осокорки, а інша – в Оболонському районі за адресою вул. Левка Лук'яненка, 21, неподалік метро Мінська. Якщо ви живете поруч - наші стоматологічні клініки будуть ідеальним вибором, якщо вам потрібна кваліфікована стоматологічна допомога. Якщо ви живете в інших районах Києва або за містом, зручне розташування наших стоматологічних клінік дозволить вам легко та зручно до них дістатися.
Завдяки сучасному обладнанню та професійній команді лікарів, ми забезпечуємо ефективне та безболісне лікування, використовуючи найновітніші методики та матеріали. Ми пишаємося тим, що можемо запропонувати нашим клієнтам повний спектр стоматологічних послуг – від профілактичного огляду та чищення зубів до складних хірургічних втручань та естетичної стоматології. Наші стоматології в Оболонському та Дарницькому районі оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє здійснювати лікування на найвищому рівні.
Наші клініки працюють без вихідних з 9:00 до 21:00, щоб забезпечити вам зручність і гнучкість при плануванні візитів. Для нас дуже важливо аби пацієнт був задоволений всім. Особливо – роботою та обслуговуванням лікарів та персоналу. Тому ми завжди йдемо назустріч у вирішенні всіх питань. Піклуємося і робимо, щоб ви були задоволені і залишили гарний відгук.
Запрошуємо вас дізнатися більше про наші послуги, команду та пропозиції, переглянувши наш веб-сайт. Якщо порібнен огляд та консультація, дзвоніть або записуйтесь через сайт і ми обов'язково вам допоможемо!