Прайс

 • Атипове видалення 1 категорії

  1200 грн.

 • Атипове видалення 2 категорії

  1700 грн.

 • Атипове видалення 3 категорії

  2500 грн.

 • Видалення зуба 1 категорії

  400 грн.

 • Видалення зуба 2 категорії

  700 грн.

 • Видалення зуба 3 категорії

  900 грн.

 • Видалення молочного зуба з резорбованим коренем

  400 грн.

 • Накладання швів

  200 грн.

 • Накладання швів резорбованою ниткою (Resorba)

  400 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Видалення зуба

Без болю та стресу. Швидко. Безпечно.

Якщо у вас виникла проблема зі здоров’ям ротової порожнини, і єдине рішення - це видалення зубів, то ми готові допомогти вам.

Наші хірурги-стоматологи забезпечать вам професійне та безболісне видалення зуба, в тому числі зубів мудрості.

У нашій стоматологічній клініці ви можете отримати професійну консультацію від наших досвідчених стоматологів-хірургів. Вони нададуть відповіді на всі ваші запитання та пояснять всі нюанси щодо видалення зуба та подальшого плану лікування.

Після первинної консультації наші лікарі вміють швидко та безболісно вирвати зуб мудрості з максимальною уважністю. Вони виконують процедуру з використанням сучасного обладнання та матеріалів, що гарантує вам безболісність, безпечність та максимальну точність.

Видалення зубів в нашій клініці можливо провести кожного дня.

Наші хірурги-стоматологи використовують різні методики видалення зубів, в залежності від стану вашого зуба та супутніх проблем, в тому числі проводять і атипове видалення зуба мудрості. Ми рекомендуємо видалення зуба тільки в тих випадках, коли це необхідно для покращення вашого здоров'я та запобігання подальших ускладнень.

Треба вирвати зуба мудрості? Ціна залежить від складності процедури та використання додаткового обладнання. Але ми завжди готові знайти найбільш оптимальний варіант для наших пацієнтів.

Якщо ви шукаєте кваліфікованого стоматолога-хірурга, щоб видалити зуб в Києві, то зверніться до нашої стоматологічної клініки Єврозет. Наші лікарі з радістю нададуть вам швидку та якісну допомогу, а також зроблять все можливе, щоб ви почувалися себе комфортно та безпечно. Також на нашому сайті ви можете дізнатися про атипове видалення 8 го зуба - ціна на цю процедуру зазначена вище.

Наші лікарі

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів