Професійна чистка зубів Air Flow

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Air Flow - це сучасна технологія професійної гігієни ротової порожнини, яка дозволяє ефективно видалити зубний наліт, камінь та інші забруднення з поверхні зубів.

Система Air Flow працює за допомогою струменя повітря та води, які під високим тиском змішуються зі спеціальним абразивним порошком. Цей порошок під дією струменя утворює мікроскопічні бульбашки, які забезпечують ефективне зняття зубного нальоту та зубного каменю. При цьому система Air Flow не тільки забезпечує високу якість чищення зубів, але й дозволяє зменшити ризик травмування ясен та зубів.

Якщо ви шукаєте стоматологію в Києві, яка проводить чистку зубів та може зняти камінь з зубів - ціна є у нас на сайті, записуйтесь прямо зараз. Лікар видалить тверді відкладення на поверхні зубів та під яснами, що накопичилися від їжі та бактерій. Це може бути важливим для запобігання карієсу та захворювань ясен.

Не зволікайте з візитом до стоматолога - позбавте себе від неприємних відчуттів та збережіть здоров'я своєї посмішки разом зі стоматологією Єврозет.

Зняття зубного каменю в кабінеті лікаря.

Звичайна чистка зубів — важлива складова догляду за здоров'ям порожнини рота. Незважаючи на те, що регулярне чищення зубів щодня є необхідністю, часто його буває недостатньо для повного видалення зубного каменю та інших відкладень. Тут на допомогу приходить чистка зубів в стоматології.

У нашій стоматології в Києві ви можете отримати повний спектр послуг, одна з яких - це професійна чистка зубів у стоматолога, що допоможе підтримати здоров'я та красу ваших зубів. Наші лікарі використовують сучасні методики та інструменти, які дозволяють ефективно та безболісно очищати зуби від накопиченого нальоту та зубного каменю.

Професійна гігієна ротової порожнини - це процедура, яка включає в себе поверхневе та більш глибоке очищення зубів від нальоту, зубного каменю та інших забруднень. Зазвичай, рекомендується проводити чистку зубів щонайменше раз на півроку, але якщо у вас є проблеми з зубами та яснами, або встановлені брекети, то можливо, знадобиться провести цю процедуру частіше.

Зняття зубного каменю - це процедура, яка дозволяє видалити зубний камінь, який накопичується на поверхні зубів та в міжзубних проміжках. Зубний камінь містить бактерії, які можуть призвести до запалення ясен та інших захворювань порожнини рота. Тому зняття зубного каменю є дуже важливою процедурою, яка повинна проводитись регулярно в кабінеті вашого сімейного стоматолога.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст