Встановлення Брекетів

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Довірте свою усмішку нам, і ми зробимо ваші зуби здоровими, красивими та рівними.

Однак, незалежно від типу брекет-системи, важливо зазначити, що успіх лікування залежить не тільки від вибору системи, але й від професіоналізму та досвіду лікаря. У стоматологічній Єврозет ми маємо команду стоматологів, які володіють потрібними знаннями та експертністю в галузі ортодонтії.

Ми розуміємо, що процес носіння брекет-системи може бути тривалим, тому ми пропонуємо персоналізований підхід до кожного пацієнта. Наші стоматологи будуть з вами на кожному етапі лікування, надаючи професійну підтримку, відповідаючи на всі ваші запитання та забезпечуючи комфортну атмосферу.

Запишіться на консультацію у стоматологічну клініку Єврозет, і ми з радістю допоможемо вам вибрати оптимальний варіант брекет-системи, враховуючи ваші особисті потреби та бюджет.

У сучасному світі все більше людей звертають увагу на красу та здоров'я своїх зубів. 

Саме тому встановлення брекетів стає вже звичайною процедурою, яку можна виконати в кабінеті у стоматолога. Однією з головних переваг, яку мають брекети - ціна. Ми розуміємо, що фінансові аспекти є важливими для наших пацієнтів, тому пропонуємо конкурентні ціни на брекети в Києві, що дозволяє більш широкому колу людей мати можливість отримати необхідне лікування.

У нашій стоматологічній клініці ви знайдете різні типи брекет-систем. Серед яких: самолігуюча брекет-система, сапфірова брекет-система та металеві брекети. Кожна з цих систем має свої особливості та переваги, але наші стоматологи допоможуть знайти найкращий варіант, що підходить саме вам.

Самолігуючі брекети - це сучасна технологія, яка дозволяє зубам пересуватися більш ефективно і швидко, зменшуючи час лікування. Вони також мають менший ризик виникнення пошкоджень емалі та забезпечують більш комфортне носіння брекетів.

Сапфірові брекети є непомітними і надзвичайно прозорими, завдяки використанню високоякісного сапфіру. Це дозволяє їм інтегруватися з природним кольором вашого зубного ряду, забезпечуючи максимальну непомітність та естетичний вигляд.

Металеві брекети - це традиційний варіант, який використовується вже багато років. Вони відомі своєю міцністю та ефективністю. Металеві брекети є надійним вибором для вирішення різних стоматологічних проблем і відповідають вимогам багатьох пацієнтів.а. Якщо ви шукаєте якісну реставрацію зубів за доступною ціною, то зверніться до нашої стоматологічної клініки Єврозет.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст