Елайнери для виправлення зубів

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Елайнери: ефективний і незамітний спосіб виправити усмішку

Мрієте про прямі та красиві зуби, але не хочете використовувати традиційні брекети? Елайнери - це сучасний та інноваційний спосіб виправити усмішку, який пропонує безпечне, зручне та незамітне рішення для корекції зубів.

Що таке елайнери?

Елайнери - це прозорі, тонкі та належно виготовлені пластикові пластинки, спеціально створені для вирівнювання зубів. Вони надаються вам унікально підготовленими наборами, які змінюються протягом лікування, забезпечуючи плавне переміщення зубів до бажаної позиції.

Які переваги елайнерів?

Однією з основних переваг елайнерів є їх незамітність. Оскільки вони виготовлені з прозорого матеріалу, елайнери практично непомітні під час носіння. Це особливо важливо для людей, які прагнуть зберегти свою зовнішність і не хочуть виділятися серед оточуючих. Незалежно від того, чи ви працюєте, спілкуєтесь або посміхаєтесь, елайнери залишають вашу усмішку природною та непідозрюваною.

Комфорт - ще один важливий аспект елайнерів. Вони виготовляються з м'якого та гладкого матеріалу, що забезпечує максимальний комфорт під час носіння.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст