Реставрація зубів

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Якщо ваші зуби пошкоджені травмою чи карієсом, або втратили свій первинний вигляд, то реставрація зубів дозволить їх відновити.

За допомогою реставрації зубів можна відновити зубну емаль, зробити реставрацію передніх зубів, зняти плями та змінити форму зуба.

Художня реставрація зуба - це одна з найбільш складних і технічних реставрацій зубів. Ця процедура дозволяє створити повноцінний зуб, який не відрізняється від природних зубів. Художня реставрація зуба застосовується для відновлення передніх зубів, які мають складну форму і колір. Завдяки якісним матеріалам та впевненим рухам стоматолога, ви можете отримати прекрасну посмішку, яка додасть вам впевненості і покращить життя.

Ми пропонуємо реставрацію передніх зубів за вигідною ціною із застосуванням сучасних матеріалів, що забезпечують максимальну довговічність і естетичність реставрації. Наші лікарі виконають реставрацію зубів на високому рівні, враховуючи всі ваші індивідуальні потреби. Звертайтеся до нас і ви будете задоволені результатом нашої роботи.

Реставрація зубів нині є однією з найбільш популярних стоматологічних процедур в світі.

І не дарма, оскільки вона дозволяє повернути здоровий та природній вигляд вашій посмішці. Ми впевнені, що цей текст допоможе вам зрозуміти, що це за послуга, які види реставрації існують та які зараз ціни на реставрацію зубів.

Реставрація зуба - це стоматологічна процедура відновлення зубів з використанням спеціальних композитних матеріалів, які повністю імітують природну структуру зуба. Якщо ви шукаєте якісну реставрацію зубів за доступною ціною, то зверніться до нашої стоматологічної клініки Єврозет.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст