Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Коронки - це ідеальне рішення для відновлення пошкоджених або втрачених зубів.

Вони є досить популярні у стоматології, бо мають натуральний вигляд і відновлюють весь функціонал ваших зубів. У нашій стоматологічній клініці Єврозет ми пропонуємо якісні коронки, які відповідають вашим потребам і бюджету.

Одним із типів коронок, які ми пропонуємо, є металокерамічні коронки - ціна вказана на нашому сайті. Вони поєднують міцність металевої основи з природнім виглядом керамічного покриття. Металокерамічні коронки відмінно відтворюють форму, розмір, колір і текстуру вашого природного зуба, маючи при цьому високу міцність і довговічність.

Ще одним популярним варіантом є коронки на зуби з цирконію. Цей матеріал має високу прозорість і натуральний вигляд, що дозволяє досягти неперевершеного результату у відновленні зубів. Коронки з цирконію є міцними, біологічно сумісними і дуже довговічними, надаючи при цьому природний вигляд вашій посмішці.

Команда Єврозет встановлює ідеальні коронки на зуб, ціна на які зазначена на нашому сайті.

Ми ретельно плануємо кожен етап процедури, починаючи від відбитку вашого зуба і закінчуючи нанесенням остаточного покриття. Ви можете бути впевнені, що ваша посмішка буде виглядати природно і привабливо.

Наша стоматологічна клініка Єврозет пропонує широкий вибір коронок за доступною ціною. Ми розуміємо, що кожен пацієнт має свої унікальні потреби і можливості, тому ми працюємо з кожним клієнтом, допомагаючи знайти оптимальний варіант.

Крім того, у нашій стоматологічній клініці ми використовуємо лише ті матеріали, які дозволяють точно підібрати кольорову гаму коронок, і забезпечити максимально природний вигляд вашої посмішки.

Якщо вам потрібна коронка на зуб, ми радо проконсультуємо вас щодо вибору найкращого варіанту, враховуючи ваші індивідуальні потреби і фінансові можливості. Наша мета - зробити вашу посмішку яскравою, привабливою і здоровою.

Запишіться на консультацію у нашу стоматологічну клініку Єврозет, і наша команда експертів з радістю допоможе вам досягти бажаного результату. Ви заслуговуєте на висококласне лікування своєї посмішки, і ми тут, щоб зробити це реальністю.

Не вагайтеся - зробіть перший крок до ідеальної посмішки вже сьогодні!

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст