Ретенційні апарати ретейнери(утримання зубів у правильному положенні)

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Правильний прикус забезпечує правильне функціонування щелепи та ротової порожнини в цілому. 

Чи знаєте ви, що після закінчення лікування ортодонтичними апаратами або елайнерами існує необхідність в носінні ретейнерів? Ретейнери - це важлива фаза ортодонтичного лікування, яка допомагає зберегти досягнутий результат і уникнути повторного зміщення зубів.

У стоматологічній клініці Єврозет ми пропонуємо якісні ретейнери, які допомагають підтримувати досягнутий ефект після лікування ортодонтичними апаратами або елайнерами.

Ретейнери - ціна на які ви можете бачити на нашому сайті - це спеціальні апарати, які носяться на зубах після видалення брекет-системи або елайнерів. Вони допомагають утримувати зуби у правильному положенні, дозволяючи природним процесам затвердити нову позицію зубів.

У нашій стоматології ми пропонуємо різні типи ретейнерів, залежно від вашої потреби та вимог. Один з популярних варіантів - фіксований ретейнер, який скріплюється на задній поверхні зубів і залишається невидимим для інших. Інший варіант - знімний ретейнер, який можна легко виймати під час прийому їжі та гігієні ротової порожнини.

Також, крім ретейнерів, у нашій стоматології є можливість встановити трейнери для зубів. 

Трейнери - це спеціальні апарати, які допомагають вирівнювати зуби, особливо у дітей та підлітків. Вони можуть бути використані для корекції невеликих відхилень зубів та подальшому розвитку правильного прикусу. Трейнери працюють на принципі м'якої стимуляції м'язів обличчя і вирівнюють зуби, поступово приводячи їх у бажане положення.

Ми пропонуємо різноманітні трейнери, включаючи індивідуально підготовлені трейнери для дітей. Вони спеціально розроблені для вирівнювання зубів у м'якій та зручній формі. Наші трейнери допомагають покращити розвиток щелепно-лицевої області і забезпечують правильний прикус у майбутньому.

Крім того, у нашій стоматологічній клініці Єврозет ми розуміємо важливість комфорту та естетичного вигляду посмішки для наших пацієнтів. Тому ми пропонуємо трейнери, які забезпечують комфорт при носінні та є непомітними під час спілкування. Вони виготовлені з якісних матеріалів, що не викликають алергічних реакцій або подразнень.

Зверніться до нас в стоматологічну клініку Єврозет і дізнайтеся більше про наші послуги. Наші ортодонти допоможуть вам підібрати оптимальний варіант для вирівнювання ваших зубів. Ми працюємо для того, щоб ваша посмішка була ідеальною, а ваші зуби - здоровими.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст