Прайс

 • Панорамний знімок ( ОПТГ )

  350 грн.

 • КТ верхня / нижня щелепа

  650 грн.

 • КТ в.щ. + н.щ. в оклюзії

  850 грн.

 • КТ сегмента (2-3 зуба)

  450 грн.

 • ТРГ у прямій проекції

  400 грн.

 • ТРГ у боковій проекції

  400 грн.

 • ТРГ у прямій проекції + ТРГ у боковій проекції

  700 грн.

 • ОПТГ + ТРГ

  700 грн.

 • Скронево-нижньощелепний суглоб

  500 грн.

 • Скронево-нижньощелепний суглоб (правий + лівий)

  850 грн.

 • Придаткові пазухи носа ( ППН)

  850 грн.

 • Верхня щелепа + додаткові пазухи носа

  1000 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Що таке КТ, ОПТГ, ТРГ

Комп’ютерна томографія - це неінвазивна діагностика порожнини рота, в результаті якої пацієнт отримує тривимірне зображення своєї щелепи та зубів на цифровому носії. На відміну від рентгенівського знімку КТ дозволяє оцінити стан зубів та кісткової тканини в усіх плоскостях.
3Д знімок зубів: переваги технології Сьогодні КТ є невід’ємною послугою будь-якої сучасної стоматологічної клініки. Тому ми не вагаючись придбали томограф для нашої стоматології по вулиці Княжий Затон на Позняках. В основі технології покладено принцип рентгенівського знімку, але рівень опромінення під час КТ набагато нижче. Під час дослідження робиться безліч знімків в розрізі. На їх основі формується тривимірна модель зображення, завдяки якій лікар отримує повну картину структури зубів та щелепної тканини пацієнта.
Комп’ютерна томографія зубів та щелепи дозволяє діагностувати:
 Наявність та структуру новоутворень в ротовій порожнині Стан та положення зубів, які ще не прорізались Структуру та положення корінних зубів Висота кісткової тканини Характер пошкодження щелепної кістки Наявність запалень, які неможливо побачити на рентгені
В яких випадках призначають КТ та ОПТГ?
Частіше за все при протезуванні та імплантації зубів. Також панорамний знімок зубів може бути призначений під час виправлення прикусу або при запаленні ясен. Процедура КТ буде корисною ще при лікуванні зубних каналів або при діагностиці характеру новоутворень у ротовій порожнині пацієнта. При травмах зубів та щелепи - кт також призначають.
Якщо ви проходите лікування в клініці Еврозет на Княжому Затоні, то це суттево економить ваш час. Не потрібно кудись їхати та довго чекати на результат. Ви просто робите 3д знімок в іншому кабінеті та повертаєтесь назад до вашого лікаря. А тривимірне зображення вже буде у вашого лікаря.
Для чого потрібен знімок в бічній проекції?
За потреби стоматолог може призначити вам телерентгенограму. Це один з підвидів рентгенівського знімка, який показує стан лицьової частини голови в прямій і бічній проекції. В результаті такого дослідження стоматолог зможе оцінити розташування щелепи, нахил зубів, стан лицьовій тканини і т.д. Це дозволяє лікарю обрати правильну методику корекції прикусу.
Знімок ТРГ в бічній проекції допомагає побачити:
дефекти і травми кісток розташування кісток положення зубів, включаючи їх кут нахилу, ступінь зміщення і т.д. пропорції м’якої тканини і кісток наявність запальних процесів в щелепних суглобах або пазухах аномальні процеси в щелепно-лицьовому апараті асиметрії черепа
Процедура не має особливих вікових обмежень і виконується в тому числі і дітям, які досягли 6 років. Але все ж таки, призначається вона лікарем лише за показами.

В нашій клініці ми використовуємо комп’ютерний дентальний томограф VATECH PaX-i3D Smart – модель PHT-30LFO виробництва TECH&E-WOO - світового лідера у виробництві томографів.
Комп’ютерна томографія дозволяє за 1 сканування отримати 2 зображення: зображення КТ та панорамний знімок зубів. Це зручно, якщо вам потрібні обидва зображення та допомагає уникнути зайвого опромінення.
LOW DOSE – низька доза опромінення та HIGH IMAGE QUALITY – висока точність зображення. Тобто томограф дозволяє провести якісну діагностику з мінімальним променевим навантаженням. А завдяки 3D візуалізації лікар має можливість відтворювати різні процеси, наприклад, імплантація зуба.
Інноваційний пристрій в формі дуги на цій моделі дозволяє отримати більш широкий огляд зубного ряду(включаючи зуби мудрості). Приховані зони відсутні.
З усього цього ми маємо висновок, що комп’ютерна томографія - це найбільш точний сучасний метод діагностики в стоматології сьогодення. Готуватися до КТ не потрібно. Обирайте зручний час, телефонуйте нам або записуйтесь на сайті та приїджайте. Процедура займає до 10-15 хвилин.

Відгуки наших пацієнтів