Комп'ютерна томографія зубів (КТ)

 • Панорамний знімок(ОПТГ)

  350 ₴

 • КТ в.щ. + н.щ.в оклюзії

  900 ₴

 • КТ сегмента(2-3 зуба)

  450 ₴

 • ТРГ у прямійпроекції

  450 ₴

 • ТРГ у боковійпроекції

  450 ₴

 • ТРГ у прямій проекції + ТРГ у боковій проекції

  750 ₴

 • ОПТГ + ТРГ

  700 ₴

 • Скронево-нижньощелепний суглоб

  500 ₴

 • Скронево-нижньощелепний суглоб (правий + лівий)

  850 ₴

 • Придаткові пазухи носа (ППН)

  850 ₴

 • Верхня щелепа + додаткові пазухи носа

  2800 ₴

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Комп'ютерна томографія зубів: точна діагностика для ефективного лікування

Коли мова йде про здоров'я наших зубів, точна діагностика є ключовим етапом для успішного лікування. Саме тому комп'ютерна томографія зубів стала невід'ємною частиною сучасної стоматології. Цей передовий метод дозволяє отримати детальні та тривимірні зображення зубів та щелеп, що забезпечує високу точність та ефективність діагностики.

Переваги застосування комп'ютерної томографії зубів

Однією з головних переваг комп'ютерної томографії зубів є її невиняткова точність. Завдяки використанню комп'ютерної обробки даних, томограф може показати навіть найменші деталі структури зубів, коренів та навколишніх тканин. Це дозволяє стоматологу здійснити докладну оцінку стану зубів і зробити точний діагноз, що в свою чергу позитивно впливає на обрану стратегію лікування.

Комп'ютерна томографія зубів безпечна?

Комп'ютерна томографія зубів є безпечною процедурою для пацієнта. Вона заснована на використанні рентгенівського випромінювання, але доза випромінювання в цьому випадку є дуже невеликою і зазвичай не становить загрози для здоров'я. При цьому, висока якість отриманих зображень дозволяє уникнути додаткових досліджень і зменшити кількість візитів до стоматолога.

Для чого потрібна комп'ютерна томографія зубів?

Одним з найважливіших застосувань комп'ютерної томографії зубів є планування лікування зубів чи імплантації. За допомогою тривимірного зображення щелеп та зубних структур, стоматолог може точно визначити оптимальне розташування і подальші дії для якісного і точного лікування.

В нашій клініці ми використовуємо комп’ютерний дентальний томограф VATECH PaX-i3D Smart – модель PHT-30LFO виробництва TECH&E-WOO - світового лідера у виробництві томографів.

Комп’ютерна томографія дозволяє за 1 сканування отримати 2 зображення: зображення КТ та панорамний знімок зубів. Це зручно, якщо вам потрібні обидва зображення та допомагає уникнути зайвого опромінення.

LOW DOSE – низька доза опромінення та HIGH IMAGE QUALITY – висока точність зображення. Тобто томограф дозволяє провести якісну діагностику з мінімальним променевим навантаженням. А завдяки 3D візуалізації лікар має можливість відтворювати різні процеси, наприклад, імплантація зуба.

Інноваційний пристрій в формі дуги на цій моделі дозволяє отримати більш широкий огляд зубного ряду(включаючи зуби мудрості). Приховані зони відсутні.

З усього цього ми маємо висновок, що комп’ютерна томографія - це найбільш точний сучасний метод діагностики в стоматології сьогодення. Готуватися до КТ не потрібно. Обирайте зручний час, телефонуйте нам або записуйтесь на сайті та приїджайте. Процедура займає до 10-15 хвилин.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст