Акриловий зубний протез

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Акриловий протез: Зручність, естетика та доступність

Акриловий протез є одним з найпоширеніших та доступних методів заміни втрачених зубів. Цей вид протезування надає пацієнтам можливість відновити функцію усмішки та поліпшити якість життя.
Акриловий протез складається з пластикової основи, що виготовляється з високоякісного акрилового матеріалу, та штучних зубів, які кріпляться до основи. Цей тип протезу може бути використаний для заміни втрачених зубів як в верхній, так і в нижній щелепі.

Переваги

Однією з переваг акрилових протезів є їхня доступність. У порівнянні з іншими методами протезування, акриловий протез є більш економічно вигідним варіантом. Це дозволяє більш широкому колу пацієнтів мати доступ до відновлення своєї усмішки без значних витрат.
Акрилові протези також відрізняються своєю легкістю та зручністю в носінні. Оскільки акрил є легким матеріалом, протези не навантажують щелепу та не створюють незручностей під час їди або говоріння. Вони легко пристосовуються до прикусу та щелепного руху, що дозволяє пацієнтам відчувати комфорт під час носіння.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст