Встановлення вінірів на зуби

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Вініри - це інноваційний метод, який дозволяє досягти бажаного результату та відновити естетичний вигляд вашої посмішки.

У нашій стоматологічній клініці Єврозет ми пропонуємо вам керамічні вініри, ціна яких є доступною, щоб ви могли отримати впевненість у своїй посмішці без зайвих витрат.

Керамічні вініри - це тонкі пластинки з високоякісного керамічного матеріалу, які наносяться на передню поверхню зубів. Вони не лише приховують недоліки вашого посмішки, такі як нерівності, відколи або потемніння емалі, але й надають вашим зубам природний вигляд і блиск.

Наші стоматологи мають необхідні знання і вміння в області встановлення вінірів та безметалевих коронок. Вони враховують ваші індивідуальні потреби та прискіпливо працюють з кожним клієнтом, щоб досягти найкращих результатів.

Окрім цього, важливо зазначити, що ціна вінірів на всі зуби в нашій клініці є конкурентною і виправданою. Ми розуміємо, що вартість лікування є важливим фактором для багатьох пацієнтів, тому ми пропонуємо гнучку цінову політику, щоб зробити наші послуги доступними і в той же час не втрачати у якості надаваних послуг.

Не вагайтеся, адже вініри - це шлях до ідеальної посмішки, яка буде чарівною прикрасою для вас. Запишіться на консультацію у нашу стоматологічну клініку Єврозет, і ми з радістю проконсультуємо вас щодо вінірів і знайдемо оптимальне рішення для вас.

Ціна на вініри визначається кількістю зубів, які потребують корекції, і матеріалом, з якого виготовлені вініри. 

У нашій клініці ми пропонуємо керамічні вініри, які забезпечують надійність, естетичність та тривалий термін служби. Ціна на керамічні вініри варіюється залежно від їхньої складності та кількості. Наші стоматологи проведуть детальну оцінку вашого стану і запропонують вам оптимальний варіант, враховуючи ваші бажання і можливості.

Безметалеві коронки також є популярним вибором для відновлення пошкоджених зубів. Вони виготовляються з високоякісного цирконію, який має надзвичайну міцність і природну прозорість. Це дозволяє досягти найкращого естетичного ефекту, оскільки безметалеві коронки максимально наближені до природного кольору та форми зуба. Вартість безметалевих коронок визначається такими факторами, як складність роботи та кількість зубів, що потребують відновлення.

У нашій клініці Єврозет ми прагнемо забезпечити вам не тільки високоякісні стоматологічні послуги, але й приємний досвід лікування. Наша команда стежить за останніми тенденціями в галузі стоматології та вдосконалює свої навички, щоб забезпечити вам гарантії на результат.

Запис на консультацію відкрито! Подробиці є на сайті.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст