Відбілювання зубів

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Переваги відбілювання зубів Magic Smile

1.Швидкий результат вже після першої процедури.
2.Безболісний процес, адже відбілювання не викликає у пацієнта ніякого дискомфорту.
3.Процедура виконується під контролем досвідченого стоматолога, який забезпечує максимальну безпечність методу.
4.Зручність: процедура відбілювання Magic Smile займає не більше однієї години, і ви можете повернутися до своїх справ відразу після процедури.
5.Якісний результат, що зберігається на протязі довгого часу, якщо ви дотримуєтесь правильного догляду за своїми зубами.

Перед початком процедури відбілювання, лікар проведе огляд вашої ротової порожнини, щоб визначити, чи підходить вам відбілювання зубів. Це важливо, оскільки індивідуальні особливості можуть вплинути на результат відбілювання та безпечність процедури. Ціна відбілювання зубів зазначена на сторінці нашого сайту.

Відбілювання зубів - це процедура, яка дозволяє отримати більш білосніжну посмішку та позбутися від плям.

Це є однією з найпопулярніших процедур у стоматології, адже сяюча посмішка завжди привертає увагу та надає людям ще більшої впевненості у собі.

У наш час, відбілювання зубів можна зробити різними способами: удома з використанням спеціальних засобів, або в кабінеті стоматолога з використанням професійної апаратури. Однак, процедура відбілювання зубів має свої особливості та потребує професійного підходу для досягнення оптимального результату.

Крім того, важливим фактором є ціна на відбілювання зубів. Вона може значно відрізнятися в залежності від методу, який ви виберете, та рівня професійності стоматолога. Тому, перед початком процедури, рекомендується заздалегідь з'ясувати всю необхідну інформацію, включаючи ціну та ризики під час відбілювання зубів.

Якщо ви шукаєте якісне та безпечне відбілювання зубів в Києві, рекомендуємо звернутися до клініки Єврозет. Наші лікарі використовують системи для відбілювання Magic Smile та Opalescence. Це один з найбільш сучасних та безпечних методів.
Також після візиту у нас можна придбати капи та системи для подальшого домашнього відбілювання, або підтримувати отриманий результат.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст