Встановлення литої короноки

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Литі коронки: Все, що вам потрібно знати

Литі коронки є одним з найпоширеніших та надійних методів відновлення зубів, які допомагають пацієнтам повернути їхній усмішку та забезпечити оптимальну функцію їхнього прикусу. У цьому SEO тексті ми розглянемо переваги литих коронок та надамо вам всю необхідну інформацію про цей процедуру.
Литі коронки є коронками, які виготовляються з металевої основи, яка покрита керамікою або іншим естетичним матеріалом. Вони є відмінним вибором для заміни пошкоджених або втрачених зубів, оскільки вони забезпечують міцність, довговічність та природний вигляд.

Переваги

Одна з переваг литих коронок полягає в їхній міцності. Оскільки вони виготовлені з металевої основи, вони здатні витримувати значні навантаження при жуванні та ковтанні. Це робить їх ідеальними для відновлення пошкоджених молярів та премолярів.
Литі коронки також дуже довговічні. Завдяки високоякісним матеріалам, використовуваним у їхньому виготовленні, вони можуть служити від 10 до 15 років або навіть довше при належній догляду. Це означає, що вони є вигідним та тривалим рішенням для відновлення пошкоджених зубів.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст