Встановлення цирконієвих коронок

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Цирконієва коронка: естетичне та міцне рішення для реставрації зубів

Цирконієва коронка є одним з найсучасніших та найпопулярніших методів відновлення зубів в стоматології Єврозет. Вона вирізняється своєю високою якістю, міцністю та природнім виглядом, що робить її ідеальним вибором для естетичного відновлення усмішки та функціонального вирівнювання зубів.

Цирконій

Цирконій - це матеріал, що використовується для створення цирконієвих коронок, відрізняється своєю високою міцністю, довговічністю та непрозорістю. Він надає зубам природний вигляд, колір та блиск, що робить їх нерозрізними від природних зубів. Цирконієва коронка є оптимальним рішенням для тих, хто цінує якість, естетику та довговічність.

Переваги

Однією з найбільших переваг цирконієвих коронок є їхня висока біологічна сумісність з тканинами ротової порожнини. Це означає, що коронка не викликає алергічних реакцій або подразнень, і вона добре приймається організмом. Біологічна сумісність цирконієвих коронок робить їх ідеальними для пацієнтів зі шкідливими алергічними реакціями або чутливими яснами.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст