Встановлення керамічних коронок

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Керамічні коронки

Керамічні коронки є високоякісними, природньо виглядаючими реставраціями, які використовуються для відновлення пошкоджених або втрачених зубів. Вони виготовляються з прозорої або колірної кераміки, що дозволяє їм ідеально вписуватися в природній колір та форму зуба.

Переваги

Одна з головних переваг керамічних коронок полягає в їхній естетичності. Кераміка має природний блиск та кольорову гаму, що дозволяє коронкам непомітно злитися з навколишніми зубами. Це робить їх ідеальним вибором для відновлення передніх зубів або видимих усмішок, де зовнішній вигляд є особливо важливим.
Керамічні коронки також дуже міцні та довговічні. Кераміка має високу стійкість до різних навантажень та механічних впливів, що дозволяє коронкам витримувати жування та ковтання без будь-яких проблем. З правильною доглядом, керамічні коронки можуть служити від 10 до 15 років або навіть довше.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст