Комп'ютерна томографія зубів, 3D знімок, панорамний знімок зубів в Києві

Стоматологічні клініки Єврозет - пропонують передову діагностику зубів за допомогою сучасних комп'ютерних томографів PAX-I3D SMART з самою низькою дозою опромінення в світі!Завдяки високоточним зображенням, ви отримаєте повну картину стану вашого зубного ряду, що дозловить розробити якісний план лікування. Ми працюємо без вихідних з 9:00 до 21:00. Запишіться на прийом або зателефонуйте нам. Ми обов'язково допоможемо!

Комп'ютерна томографія зубів, 3D знімок, панорамний знімок зубів в Києві

Стоматологічні клініки Єврозет - пропонують передову діагностику зубів за допомогою сучасних комп'ютерних томографів PAX-I3D SMART з самою низькою дозою опромінення в світі!
Завдяки високоточним зображенням, ви отримаєте повну картину стану вашого зубного ряду, що дозловить розробити якісний план лікування. Ми працюємо без вихідних з 9:00 до 21:00. Запишіться на прийом або зателефонуйте нам. Ми обов'язково допоможемо!

— Комп'ютерна томографія

КТ зубів, 3D знімок, панорамний знімок зубів:

  • Illustration

    Потрібна консультація? Телефонуй!

    Зв'яжіться з нами, щоб спланувати свій візит до Єврозет!

Комп'ютерна томографія зубів - це передовий метод діагностики, який надає детальні та точні зображення структури зубів, щелеп та прилеглих тканин за допомогою спеціалізованого обладнання.
 Ця процедура дозволяє отримати тривимірні зображення з високою роздільною здатністю, що дозволяє лікарям докладно оцінити стан здоров'я зубів, виявити потенційні проблеми та розробити ефективний план лікування.

Як проходить комп'ютерна томографія зубів:

Комп'ютерна томографія зубів проводиться за допомогою спеціалізованого обладнання, що використовує рентгенівське випромінювання для створення детальних зображень внутрішньої структури зубів та щелеп. Під час процедури пацієнт розміщується у спеціальному апараті, який обертається навколо голови, забезпечуючи рентгенівське випромінювання певного кута. Система збирає рентгенівські зображення зубів та щелеп, а потім комп'ютер обробляє ці зображення, створюючи тривимірну модель структури зубів. Результатом процедури є детальні та точні зображення, які дозволяють лікарю докладно оцінити стан здоров'я зубів та прилеглих тканин і виявити будь-які потенційні проблеми. Комп'ютерна томографія зубів є швидким та безпечним методом діагностики, який дозволяє отримати максимально детальну інформацію про стан зубного ряду.Панорамний знімок зубів - це швидкий та безболісний метод діагностики, який надає зображення всієї структури верхньої та нижньої щелеп, включаючи всі зуби, щелепи та сусідні тканини.

Вартість комп'ютерної томографії зубів:

Для консультації і роз'яснення щодо знімків КТ зубів, потрібно записатись до лікаря.

Панорамний знімок (ОПТГ) - 350 ₴ КТ в.щ. + н.щ. в оклюзії - 900 ₴ КТ сегмента (2-3 зуба) - 450 ₴ ТРГ у прямій проекції - 450 ₴ ТРГ у боковій проекції - 450 ₴ ТРГ у прямій проекції + ТРГ у боковій проекції - 750 ₴ ОПТГ + ТРГ - 700 ₴ Скронево-нижньощелепний суглоб - 500 ₴ Скронево-нижньощелепний суглоб (правий + лівий) - 850 ₴ Придаткові пазухи носа (ППН) - 850 ₴ Верхня щелепа + додаткові пазухи носа - 1000 ₴

Також ви можете ознайомитись з повним переліком послуг стоматологічної клініки Єврозет за цим ➥ посиланням.

Звертайтесь до сучасної клініки:

Наша команда досвідчених фахівців та передове обладнання забезпечать вам безпечну та ефективну процедуру. Ми прагнемо забезпечити вам максимальний комфорт та зробити ваше відвідування приємним та безпечним. Не вагайтеся записатись на прийом через наш веб-сайт або зателефонувати до нас. Ми завжди готові допомогти!

Фото - КТ зубів, 3D знімок, панорамний знімок зубів

Illustration
Illustration
Illustration

Наші контакти

Київ

Оболонський район

+38 (098) 661 10 99

вул. Левка Лук'яненка, 21

Клініка працює без вихідних

з 9:00 до 21:00

Київ

Дарницький район

+38 (098) 661 10 99

вул. Княжий Затон, 14Б

Клініка працює без вихідних

з 9:00 до 21:00

Наші лікарі

Illustration

Владислав Юрійович

Головний лікар

Illustration

Катерина Сергіївна

Ортодонт

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт

Стоматологічні клініки "Єврозет" у Києві.

Ласкаво просимо до стоматологічних клінік "Єврозет" в Києві, де ми пропонуємо найкращі послуги у сфері стоматології. Наші клініки розташовані в двох зручних районах міста Києва: Оболонський район - за адресою вул. Левка Лук'яненка, 21, що знаходиться недалеко від станції метро "Мінська".Дарницький район - за адресою вул. Княжий Затон, 14Б, що розташована поблизу станції метро "Осокорки". Обидві наші клініки відкриті без вихідних та готові забезпечити вас високоякісними стоматологічними послугами. Ми дбаємо про ваш комфорт та здоров'я зубів, надаючи послуги у зручний для вас час.

Лікування карієсу у стоматологічних клініках "Єврозет".

● Однією з ключових послуг, які надають наші стоматологічні клініки в Києві, є лікування карієсу. Наші професійні лікарі володіють великим досвідом та використовують сучасні методи лікування для забезпечення оптимальних результатів.● Ми рекомендуємо не відкладати візит до стоматолога при появі болю у зубах або незвичайних симптомів, оскільки невчасне лікування карієсу може призвести до серйозних проблем. У наших клініках ви отримаєте найкращий догляд за вашими зубами та лікування, що відповідає найвищим стандартам.

Пломбування зубів та інші послуги стоматології.

Крім лікування карієсу, у наших стоматологічних клініках "Єврозет" в Києві ми надаємо широкий спектр послуг:
Пломбування зубів: Ми використовуємо сучасні матеріали і техніки для якісного пломбування, щоб ваші зуби були здоровими та красивими. Професійна гігієна порожнини рота: Забезпечимо чистоту та свіжість вашого дихання. Естетична стоматологія: Покращте вигляд своєї посмішки за допомогою наших послуг у сфері естетичної стоматології.

Оберіть "Єврозет" для вашого стоматологічного догляду.

Обираючи стоматологічні клініки "Єврозет" в Києві, ви обираєте професіоналізм, комфорт та найкращий догляд за вашими зубами. Наші клініки працюють з 9:00 до 21:00 без вихідних, щоб вам було легко підібрати час для візиту.
Не відкладайте догляд за своїм усмішкою - звертайтеся до нас, і ми зробимо ваші зуби здоровими та красивими. "Єврозет" - ваш партнер у стоматології в Києві!