Прайс

  • Видалення доброякісних новоутворень 1 категорія

    1200 грн.

  • Видалення доброякісних новоутворень 2 категорія

    1700 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Видалення утворень

Працюємо щодня. Безпечно та без болю видаляємо утворення.

Видалення утворень в ротовій порожнині - це серйозна процедура, яка виконується лікарями у стоматологічних клініках.

Це може бути необхідним в разі, якщо в зубі виникли новоутворення, такі як кіста або гранулема, які можуть стати причиною появи болю та розвитку інфекцій.

У нашій стоматологічній клініці ми забезпечуємо високоякісні послуги з видалення утворень. Наші стоматологи мають великий досвід у цій області і виконують цю процедуру швидко, якісно та безпечно для кожного пацієнта.

Якщо ви маєте новоутворення в ротовій порожнині, яке потрібно видалити, наші стоматологи проведуть докладне обстеження, зроблять КТ та визначать, який метод видалення буде найбільш безпечним та ефективним для вас. Ви можете бути впевнені в тому, що ми виконаємо процедуру якісно та безболісно.

З нашою стоматологією - безпечно та надійно.

Наша стоматологічна клініка має дві стоматології, що знаходяться в двох зручних районах Києва. Ми пропонуємо професійні послуги з видалення зуба та новоутворень за доступними цінами. Наші стоматологи - кваліфіковані та досвідчені фахівці, які завжди готові допомогти вам з будь-якими проблемами у сфері стоматології.

Якщо ви шукаєте надійного стоматолога, щоб видалити утворення - стоматологія Єврозет завжди готова прийти вам на допомогу. Запис ведемо за телефоном.

Наші лікарі

Наші лікарі - це наша гордість. Кожен з них прагне досягти найкращих результатів для кожного пацієнта.

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів