Трейнери для зубів

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Капи на зуби та елайнери - це прозорі пластинки, які використовуються для корекції положення зубів.

В сучасній стоматології існує багато інноваційних методів та засобів для вирішення різних проблем із зубами та прикусом. Один із таких методів - використання кап та елайнерів, які дозволяють досягти бажаного результату без необхідності використання традиційних брекет-систем.

Капи – це спільна назва для всіх зубних накладок. Їх використовують для корекції дефектів та для закріплення результатів ортодонтичного лікування.

Елайнери – це різновид кап. Головна функція яких, це вирівнювання зубів та виправлення зубощелепних аномалій. Тобто будь-який елайнер є капою. Але не кожна капа – елайнер.

Капи або елайнери є зручним та ефективним варіантом для тих, хто хоче покращити свою усмішку, при цьому мінімізувати вплив на їх повсякденне життя. Вони надають можливість виправити неправильний прикус та вирівняти зуби без обмежень, які є під час використання інших методів виправлення прикусу.

У стоматологічній клініці Єврозет ми пропонуємо якісні капи та елайнери, які виготовляються індивідуально для кожного пацієнта. Це означає, що вам буде забезпечено максимально точне та комфортне прилягання капів до зубів, що допоможе досягти оптимального результату після лікування.

Однією з переваг кап та елайнерів є їх непомітність. 

Будучи прозорими, вони майже невидимі під час носіння, що робить їх ідеальним варіантом для тих, хто хоче лікувати свої зуби непомітно для інших. Ви зможете продовжувати насолоджуватися своєю улюбленою їжею, без необхідності обмежувати себе в її виборі, адже капи перед цим легко знімаються.

Капи та елайнери також відрізняються своєю зручністю. Вони є знімними, що дозволяє знімати їх під час прийому їжі, чищення зубів та інших особливих для вас подій. Ви зможете легко підтримувати гігієну порожнини рота без зайвих проблем.

Однак, важливо зазначити, що ефективність кап та елайнерів залежить від ретельного дотримання інструкцій та рекомендацій вашого стоматолога. Регулярне носіння і правильне використання кап та елайнерів допоможе досягти найкращих результатів та максимально швидкого виправлення положення зубів.


Також, вартість кап та елайнерів може варіюватися в залежності від складності вашого випадку та інших факторів. Проте, наша команда стоматологів готова надати вам детальну консультацію та розповісти про всі можливі варіанти оплати.

Пам'ятайте! Деякі складні аномалії прикусу – капи виправити не здатні. Потрібні брекети. Тому радимо вам записатися на консультацію у стоматологію Єврозет і дізнатися більше про капи та елайнери, які можуть допомогти вам легко досягти бажаного результату.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст