Прайс

 • Консультація з КТ

  300 грн.

 • Імплантація MegaGen AnyOne

  9550 грн.

 • Імплантація MegaGen AnyRidge

  15000 грн.

 • Встановлення формувача ясен MegaGen AnyOne, AnyRidge

  3000 грн.

 • Встановлення тимчасового абатменту MegaGen AnyOne, AnyRidge

  3000 грн.

 • Металокерамічна коронка на імплант

  5000 грн.

 • Відбитки при протезуванні на імплантах

  400 грн.

 • Хірургічний набір на операцію

  750 грн.

 • Фіксація коронки на імплант

  300 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Системи MEGAGen

Кожна посмішка наших пацієнтів заслуговує на найкращий догляд. 

У стоматологічній клініці Єврозет ми використовуємо інноваційні системи, щоб забезпечити вам надійні рішення в такому важливому питанні, як імплантація зубів.

Однією з систем імплантації, які рекомендують наші лікарі, є система MEGAGen, яка відома своєю надійною технологією та високою якістю. Завдяки цій імплантаційній системі ми можемо здійснювати процедуру імплантації зубів та бути впевнені в ефективності та гарантувати вам позитивний результат.

Якщо ви цікавитеся питанням скільки коштує імплант зуба - ціна зазначена на нашому сайті. Ми пропонуємо конкурентні ціни, бо працюємо з перевіреними постачальниками імплантів MEGAGen. Наші стоматологи готові надати консультацію та роз'яснити всі аспекти процедури.

MEGAGen - це визнаний лідер у галузі стоматології, і система імплантації MegaGen AnyRidge - єдина у своєму роді, аналогів у світі не існує!

Це імплантат завтрашнього дня, в якому втілене те, про що і стоматолог і пацієнт могли тільки мріяти. Імпланти Мегаджен Эниридж - це втілення інноваційних розробок і сміливих інженерних рішень у поєднанні з сучасною біотехнологією.

У стоматологічній практиці Єврозет ми маємо досвід і навички в роботі з різними видами хірургічних втручань. Наші стоматологи постійно підвищують свою кваліфікацію, щоб надати вам найкращі результати. Ми розуміємо, що процедура імплантації зубів є важливою та відповідальною, тому лікар зосереджується на кожній деталі процесу.

MEGAGen не просто надає імпланти високої якості, вони також прагнуть зробити процес імплантації максимально комфортним для пацієнта. Система AnyOne також забезпечує точну посадку імплантатів, що дозволяє досягти більш швидкого приживлення та оновлення вашої посмішки.

Імпланти MegaGen - це інноваційне рішення в сфері протезування та імплантації зубів. Застосування новітніх технологій та надійних матеріалів забезпечує максимальну точність під час встановлення імплантів.

Запишіться на консультацію прямо зараз!

Імпланти MegaGen розроблені з використанням технології Xpeed, яка забезпечує чудову приживаність та біосумісність. Ще однією перевагою системи є можливість негайного протезування, одразу після установки імплантата в кістку. Завдяки чому протезування з MegaGen практично немає протипоказань.

Звертайтеся до спеціалістів клініки Єврозет, щоб отримати більш детальну консультацію щодо встановлення вам імплантів MegaGen. Ми зробимо вашу посмішку здоровою без зайвого болю та стресу.

Наші лікарі

Наші лікарі - це наша гордість. Кожен з них прагне досягти найкращих результатів для кожного пацієнта.

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів