Прайс

 • Консультація з КТ

  300 грн.

 • Закритий синус-ліфтинг І категорія складності

  5000 грн.

 • Закритий синус-ліфтинг ІІ категорія складності

  8000 грн.

 • Закритий синус-ліфтинг ІІІ категорія складності

  10000 грн.

 • Відкритий синус ліфтинг I категорія складності

  15000 грн.

 • Відкритий синус ліфтинг II категорія складності

  20000 грн.

 • Відкритий синус ліфтинг III категорія складності

  30000 грн.

 • Хірургічний набір на операцію

  750 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Синус-ліфтинг


Синус ліфтинг - це процедура, яка використовується для розширення кісткової структури верхньої щелепи.

Це необхідно для того, аби створити достатньо простору для успішної імплантації зубів у задній частині верхньої щелепи. В стоматологічній практиці Єврозет ми виконуємо два основних типи синус ліфтингу: відкритий синус ліфтинг і закритий синус ліфтинг. Давайте розглянемо їх детальніше.

Відкритий синус ліфтинг - це процедура, при якій стоматолог створює доступ до верхньої щелепи шляхом відкриття ясенної тканини та відокремлення слизової оболонки від кістки. Після цього проводиться підйом слизової оболонки та додавання кісткового матеріалу для збільшення об'єму кістки. Цей процес дозволяє створити достатньо місця для успішної імплантації зубів. Відкритий синус ліфтинг є більш інвазивною процедурою, але водночас надає більше можливостей для розширення кісткової структури.

Закритий синус ліфтинг - це менш інвазивний підхід до виконання синус-ліфтингу. В цьому випадку, безпосередній доступ до верхньої щелепи не потрібен. Замість цього, стоматолог створює невелику отвір у верхній щелепі, через який вводиться кістковий матеріал для збільшення об'єму кістки. Цей підхід є менш інвазивним і має менше травматичних наслідків, але водночас надає ефективний результат для пацієнтів, які мають обмежений обсяг кісткової структури.

У стоматологічній клініці Єврозет хірурги-стоматологи мають достатній досвід і компетентність у виконанні обох видів синус-ліфтингу. 

Наші лікарі володіють необхідними навичками та знаннями, щоб забезпечити вам найкращий результат. При виборі між відкритим і закритим синус-ліфтингом, наші стоматологи враховують різні фактори, такі як ваш загальний стан здоров'я, обсяг кісткової структури, очікувані результати та особисті вподобання. Ми проводимо діагностику, ретельно оцінюємо вашу ситуацію та розробляємо індивідуальний план вашого лікування.

Ми розуміємо, що синус ліфтинг може викликати певні питання. Тому наші стоматологи готові надати вам детальну консультацію та відповісти на всі ваші запитання, щоб ви могли самі прийняти рішення щодо свого лікування.

Запишіться на консультацію в стоматологію Єврозет, і ми з радістю надамо вам персоналізовану оцінку вашої ситуації та запропонуємо найкращий план лікування, включаючи відкритий або закритий синус ліфтинг.

Наші лікарі

Наші лікарі - це наша гордість. Кожен з них прагне досягти найкращих результатів для кожного пацієнта.

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів