Прайс

 • Пломба Twinky Star кольорова

  600 грн.

 • Фотополімерна пломба small

  700 грн.

 • Фотополімерна пломба medium

  800 грн.

 • Фотополімерна пломба large

  900 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Пломбування молочних зубів

Записати свою дитину до стоматолога клініки Єврозет ви можете прямо зараз.

Пломбування зубів дитині є важливою процедурою, яка допомагає захистити її зуби від розповсюдження карієсу та інших захворювань.

Ми розуміємо, що забезпечення правильного та професійного догляду за зубами вашої дитини є надзвичайно важливим аспектом її загального здоров'я. Кожен наш дитячий зубний лікар має багаторічний досвід у роботі з маленькими пацієнтами і знає, як зробити процедуру пломбування зубів безболісною та комфортною для дитини.

Наші стоматологи використовують сучасні технології та матеріали для створення міцної та довговічної пломби. Ми розуміємо, що дітям може бути страшно відвідувати зубного лікаря, тому ми створили дружню та затишну атмосферу, де ваша дитина буде почуватися комфортно і спокійно під час процедури.

Наша команда дитячих зубних лікарів має глибокі знання в галузі дитячої стоматології та розуміє, як підійти до дітей з різними потребами та характерами. Ми використовуємо найсучасніші методи та інструменти для забезпечення безболісного та ефективного пломбування зубів вашої дитини.

Ласкаво просимо до нашої дорослої та дитячої стоматології, де ми знаємо, що здоров'я ваших зубів - це наш пріоритет.

Наш дитячий зубний лікар пропонує широкий спектр послуг, включаючи професійне пломбування молочних зубів, яке грає важливу роль у збереженні здоров'я зубів вашої дитини на довгий час.

Пломбування зубів дитині - це безболісна та мінімально інвазивна процедура, яка дозволяє заповнити порожнини і тріщини в зубах спеціальним матеріалом, що має максимальну подібність до природних зубів. Ми використовуємо сучасні техніки та передові матеріали для забезпечення високої якості пломби, що допоможе вашій дитині зберегти її здорові молочні зуби до моменту, коли вони почнуть випадати природним шляхом.

У нашій дитячій стоматології ми розуміємо, що співпраця з маленькими пацієнтами вимагає терпіння та розуміння від лікарів. Наш дитячий зубний лікар має досвід роботи з дітьми різного віку, що зробить візит до стоматолога приємним та безболісним для вашої дитини.

Наші лікарі

Наші лікарі - це наша гордість. Кожен з них прагне досягти найкращих результатів для кожного пацієнта.

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів