Прайс

 • Склоіономерна пломба (1 порція)

  800 грн.

 • Фотополімерна пломба S

  1000 грн.

 • Фотополімерна пломба M

  1200 грн.

 • Фотополімерна пломба L

  1400 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Пломбування

Щодня. Професійно. Надійно. Без болю.

Ми всі знаємо, що здоров'я зубів дуже важливе.

Іноді нам доводиться стикатися з проблемами, які потребують лікування каналів та пломбування зубів. Якщо ви теж шукаєте якісну послугу та доступну ціну на пломбування зубів, то вам потрібно звернутися до наших фахівців.
Ми пропонуємо професійне пломбування зубів за вигідною ціною. Наші лікарі використовують тільки найсучасніші технології та матеріали, щоб забезпечити безболісне та ефективне лікування. У нас є різноманітні види пломб, включаючи фотополімерні пломби, ціна яких є помірною, а ще вони дуже зручні та швидкі у застосуванні.
Стоматологи клініки Єврозет працюють з кожним пацієнтом індивідуально, розробляючи особисто план лікування, згідно сучасних протоколів. Все це робиться для досягнення найкращих результатів в комфортному для вас ритмі. Лікарі клініки мають великий досвід у лікуванні стоматологічних проблем у дітей та дорослих, включаючи різні складні випадки.

Яка ціна на пломбування зуба в Єврозет?

Не дивлячись на те, що зуби є досить міцними і надійними, часом вони можуть потребувати реставрації, особливо якщо у вас є карієс. Наша стоматологічна клініка готова надати вам все необхідне.
Якщо ви хочете дізнатися ціну на пломбування зуба, то зверніться до нашої стоматологічної клініки Єврозет. Ми гарантуємо, що наші розцінки вас приємно вразять. Ціна пломби на зуб в нашій стоматології включає в себе не тільки процедуру пломбування, але й консультацію лікаря, використання якісних матеріалів та гарантію на нашу роботу.
Тому, якщо ви шукаєте надійного лікаря та цікавитесь скільки коштує пломба на зуб, звертайтеся до нас. Ми знаємо, наскільки важливо мати здорові зуби, тому ми зробимо все можливе, щоб забезпечити вам комфортне та безболісне лікування. Ми гарантуємо якість нашої роботи та відмінну ціну на послуги. Не гайте часу на пошук - ви можете записатися до нас на візит прямо зараз та отримати бездоганну пломбу на ваш зуб.

Наші лікарі

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів

Важливо! Ми працюємо навіть в умовах повного блекауту, незалежно від графіків єлектропостачання.