Лікування ясен(Пародонтологія)

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

У стоматологічній клініці Єврозет ми пропонуємо комплексне та ефективне лікування запалення ясен.

Запалення ясен, також відоме як гінгівіт, є поширеною проблемою, яка може впливати на як дорослих, так і дітей. Воно характеризується запаленням та кровоточивістю ясен, неприємним запахом з рота, відсутністю комфорту під час їжі та чистки зубів. Запалення ясен може бути спричинене недостатньою гігієною порожнини рота, неправильним чи недостатнім чищенням зубів, курінням, поганими харчовими звичками або іншими стоматологічними проблемами.

У нашій стоматологічній клініці ми пропонуємо професійне лікування ясен, яке забезпечує повне вилікування та попередження подальшого поширення захворювання. Наша команда досвідчених пародонтологів зосереджена на виявленні причини запалення ясен та наданні індивідуального підходу до лікування кожного пацієнта.

Ваше здоров'я та комфорт - наші головні пріоритети.

Під час лікування запалення ясен ми використовуємо передові методи та процедури, такі як професійне чищення зубів та ясен, скейлінг та полірування кореневих поверхонь. Ці процедури допомагають видалити наліт, зубний камінь та бактерії, що призводять до запалення. Крім того, ми надаємо рекомендації щодо правильної гігієни порожнини рота та підтримки здорових звичок, таких як регулярне чищення зубів двічі на день, вживання здорової їжі та виключення такої поганої звички, як куріння.

Наші пародонтологи також надають консультації з правильного догляду за яснами та інструктаж щодо вибору відповідних засобів для чищення зубів, наприклад, м'яких зубних щіток та антисептичних розчинів.

Важливим аспектом лікування запалення ясен є розуміння, що кожен пацієнт є унікальним і має свої особливості. У нашій клініці ми ставимо пацієнта на перше місце, уважно слухаємо побажання, та розробляємо план лікування, що найкраще відповідає вашим потребам.

Місто, яке обслуговує наш пародонтолог - Київ. Якщо ви шукаєте якісне та ефективне лікування запалення ясен, то оберіть одну з наших стоматологічних клінік мережі Єврозет. Запишіться на консультацію прямо зараз, і наші фахівці допоможуть вам повернути здоров'є вашим яснам. З нами ваша усмішка буде сяяти!

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст