Дитяча стоматологія

Без вихідних та перерв
Лікування без болю
Лікування уві сні
Комп'ютерна діагностика

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Єврозет - це стоматологія для всієї родини з повним переліком стоматологічних послуг.

Ми конкуруємо виключно за допомогою якості матеріалів та медичного обладнання. І, звісно, професіоналізму наших лікарів, які мають безліч позитивних відгуків про лікування зубів. Нові пацієнти часто приходять до нас по рекомендації родичів або друзів. Ми цінуємо це.
Для нас важливо аби клієнт вийшов від нас задоволений всім. Особливо – роботою лікарів та обслуговуванням персоналу. Тому ми завжди йдемо назустріч у вирішенні різних спірних питань. Піклуємося, щоб все було вирішено позитивно для вас та вашої сім'ї. Цінуємо не тільки ваші зуби, а ще й вашу нервову систему.
Обидві наші клініки мають зручне розташування. Перша стоматологія знаходиться біля метро Мінська (Оболонський район, правий берег), а друга стоматологія біля метро Осокорки (Дарницький район, лівий берег). Оберіть клініку мережі Єврозет ближче до себе.

Переваги

Ми маємо все необхідне устаткування та сформований штат профільних лікарів з досвідом роботи для комфортного лікування зубів. Наші клініки працюють щодня, безперервно з 9:00 до 21:00. Кожна стоматологічна клініка мережі Єврозет має свіжий сучасний ремонт та лаунж зону для зручного очікування своєї черги. Wi-Fi free.
Обов'язкова ігрова зона для дітей. Щоб похід до стоматолога викликав у вашої дитини лише радісні думки і нічого більше. Також ми завжди пропонуємо вам безкоштовні чай або каву, щоб чекати на призначений час лікування було ще приємніше.
Надаємо популярну нині послугу - седація. Простими словами – це лікування зубів уві сні. Безпечно використовується у дорослій та дитячій стоматології. Більше про перелік послуг можна дізнатися в менеджера. Залиште свій номер і ми швидко вам зателефонуємо.

Illustration

Владислав Юрійович

Головний лікар

Illustration

Катерина Сергіївна

Ортодонт

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед

Illustration

Альона Віталіївна

Терапевт

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт

Illustration

Ольга Володимирівна

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст

Illustration

Ольга

Старша медична сестра

Illustration

Богдана

Асистент