Прайс

 • Апарат RME

  5000 грн.

 • Дисталізуючий апарат з гвинтом, пружинами

  5800 грн.

 • Апарат Pendulum

  5200 грн.

 • Накусочна пластинка незнімна

  4500 грн.

 • Апарат Nance

  5000 грн.

 • Bioblock 3

  5500 грн.

 • Твін - блок модифікований

  8000 грн.

 • Твін - блок

  7500 грн.

Контакти

Телефон

+38 (098) 661 10 99

Графік

Без вихідних:з 09:00 до 21:00

http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Ортодонтичні апарати 


Ортодонтична стоматологія відіграє важливу роль у поліпшенні зовнішнього вигляду та функціональності нашої посмішки.

Безумовно, одним з головних елементів ортодонтичного лікування є використання ортодонтичних апаратів, які допомагають досягти бажаного результату.

Ортодонтичні апарати - це сучасні засоби корекції прикусу та вирівнювання зубів. Вони дозволяють виправити неправильне розташування зубів, змінити їх положення та досягти гармонійного вигляду вашої усмішки. У стоматологічній практиці Єврозет ми пропонуємо широкий вибір ортодонтичних апаратів, зокрема твін блок, що дозволяє нам знайти оптимальний варіант для кожного пацієнта.

Твін блок - це ортодонтичний аппарат, який поєднує в собі переваги класичних брекетів та прозорих пластинок. Використовуючи твін блок, ми забезпечуємо ефективну корекцію прикусу без використання традиційних металевих брекетів. Це означає, що ви можете насолоджуватися комфортом та прихованістю ортодонтичного апарату під час лікування.

Наші стоматологи-ортодонти володіють глибокими знаннями та навичками, щоб надати вам найкращу допомогу.

Ми працюємо з кожним пацієнтом особисто, розробляючи персоналізований план лікування, що відповідає вашим потребам і бажанням.
Ортодонтичні апарати використовуються для лікування різних стоматологічних проблем, включаючи неправильний прикус, перекоси зубів, неправильне положення щелеп та інші аномалії. Вони допомагають відновити правильну функцію щелепно-лицевої області та створюють привабливий зовнішній вигляд усмішки.
У стоматологічній клініці Єврозет ми пропонуємо широкий вибір ортодонтичних апаратів, включаючи твін блок - інноваційний рішення для лікування стоматологічних аномалій. Твін блок є дискретним та зручним, оскільки він складається з прозорних пластинок, що непомітні під час носіння. Він дозволяє вирівняти зуби без залучення традиційних брекет-систем.
Нехай ваша усмішка стане вашою головною прикрасою! Запишіться на консультацію у стоматологію Єврозет, довіртесь нашим професіоналам, і ми з радістю допоможемо вам.

Наші лікарі

Наші лікарі - це наша гордість. Кожен з них прагне досягти найкращих результатів для кожного пацієнта.

Illustration

Вадим Олександрович

Хірург, імплантолог.

Illustration

Ярослав Сергійович

Терапевт, ендодонтист-мікроскопіст, ортопед.

Illustration

Максим Олександрович

Хірург, ортопед.

Illustration

Тетяна Вікторівна

Ортодонт.

Illustration

Анастасія Романівна

Терапевт.

Illustration

Анна Олександрівна

Терапевт.

Відгуки наших пацієнтів